ראשי / תקנון ומדיניות פרטיות

תקנון ומדיניות פרטיות

 1. תקנון זה מהווה הסכם משפטי מחייב. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך (להלן: "המשתמש") באתר פריק קונטרול (להלן: "האתר") ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, לרבות רכישה באמצעות אפליקצייה ו/או רכישה טלפונית, ומהווים הסכם מחייב בינך לבין פריק קונטרול בע"מ ו/או ש.ח בתים חכמים בע"מ, ח.פ 515250884 (להלן: "מפעילת האתר"). קרא תקנון זה במלואו ובעיון. כותרות התקנון והסעיפים הנן לצרכי נוחות בלבד. למען הסר ספק, תקנון זה יחייב גם כל ספק כלפי מפעילת האתר, ובכל מקרה שהוא, לא ייראה כהסכם לטובת צד שלישי כלשהו.
 2. מחלקת שירות הלקוחות זמינה עבורכם בכל שאלה ו/או הבהרה בפנייה ישירה לשרות הלקוחות של החברה בימים א ' – ה', בין בשעות 09:30 ועד 15:00 בטלפון המפורט באתר (08-8553535). 
 3. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 4. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 5. גלישה באתר כפופה ושימוש באתר להסכמה לתקנון זה, ככל ואינך מסכים לו – אינך רשאי לעשות כל שימוש באתר זה. 
 6. בהסכמה על תנאי תקנון זה הנך מצהיר כי קראת את תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים והסכמת לכל תנאיו.
 7. כשירות שימוש באתר – באתר רשאי לעשות שימוש רק מי שמלאו לו 18 שנים ומחזיק באמצעי תשלום על שמו תקף וכדין.
 8. מפעילת האתר מאפשרת לך לרכוש באמצעות האתר מוצרים ושירותים שונים של מיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים הפועלים בישראל (להלן: המוצרים"),יובהר כי מפעילת האתר הינה גורם מקשר בלבד בין הספק לבין הלקוח וכי כל אחריות בגין אופן הצגת המוצר, פרטיו , מחירו,  השירות המוצע וכד' יחולו על הספק בלבד.
 9. מפעילת האתר רשאית לבצע כל שינוי בתקנון זה ובכל זמן.
 10. קניין רוחני.האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "פריקונטרול" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "פריקונטרול".
 11. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 12. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 13. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 14. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "פריקונטרול" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 15. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 16. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".
 17. פרטיות – ככל והמשתמש אישר קבלת דיוור ישיר ממפעילת האתר, הן במישרין והן במשתמע, לא יבוא בכל טענה בעניין זה, למעט זכותו לבקש באופן ישיר ואישי ממנהלת האתר להסיר את שמו מרשימת הדיוור וקבלת אישור בכתב ספציפי על קבלת פנייתו זו.
 18. אספקת/הובלת מוצרים - אספקת המוצרים תעשה על פי הפרטים אשר הוארו על ידי המשתמש באתר. אספקה תעשה בתוספת מחיר כאמור באתר. ככל וידרשו פעולות מיוחדות / אספקה למקום המרוחק מתל אביב לכיוון צפון או מדימונה לכיוון דרום, יישא המזמין בתוספת תשלום לפי העניין.
 19. הזמנה תחשב להזמנה שהושלמה רק בהתקיים כל התנאים הבאים :
  1. ‏‎‏קבלת אישור טלפוני ובאי מייל למזמין כי כל פרטיו נקלטו בהצלחה.
  2. אושר התשלום על ידי חברת האשראי.
  3. קבלת אישור כי המוצר נמצא זמין ובמלאי.
 20. בהתקיים כל התנאים הללו יחשב המועד הקובע לעניין חישוב משך הזמן לאספקת המוצר.
 21. אופן ביצוע הזמנה לאחר שהלקוח מבצע ההזמנה עליו לקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים שהוזמנו, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ואיננה מהווה אסמכתא כי העסקה השתכללה.
 22. רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח, ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעת הרכישה כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים, בתנאי שהם מצויים במלאי שבידי החברה או יצרניה או מפיציה בישראל.
 23. תנאי להספקת המוצרים הינו קליטת ההזמנה באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיוב הלקוח.
 24. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תיהא החברה רשאית לבטל את רכישתך מבלי שהלקוח יחויב בתשלום בגין ההזמנה שבוטלה.
 25. אם בעת ביצוע ההזמנה ימסור הלקוח פרטי זיהוי שגויים, האחריות למשלוח תהיה על הלקוח בלבד. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים שמסר הלקוח, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
 26. אמצעי התשלום באפשרות הלקוח לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את פרטי כרטיס האשראי יידרש הלקוח להזין במקום המיועד לכך.
 27. שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
 28. החברה תהיה רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.
 29. איסוף עצמי - לא ניתן לאסוף את המוצר באיסוף עצמי אלא אם צוין כי הדבר אפשרי במפורש ובכפוף לזמינות המוצר במלאי. נקודת האיסוף ושעות בהן ניתן לספק את המוצר תקבענה על ידי מפעילת האתר ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. מפעילת האתר רשאית לקבוע נקודות איסוף שונות למוצרים שונים או זהים באתר. המזמין יהיה רשאי לאסוף את המוצר מנקודת האיסוף העצמי רק לאחר שקיבל הודעה בכתב על כך.
 30. עיכוב ואיחור באספקה -  אספקת המוצר הינה באחריות הספק ולכן כל טענה בדבר איחור באספקה תהיה מופנית אל הספק בלבד והלקוח מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה  ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי מפעילת האתר, בגין אי-אספקתו של אותו מוצר ו/או אספקתו באיחור. מבלי לפגוע באמור לעיל, מפעילת האתר תוכל ליתן הודעה על איחור באספקה של 14 יום, אשר יחשב כאיחור סביר ומקובל על ידי הלקוח.
 31. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.
 32. ימי עסקים, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.
 33. במקרים בהם יחול איחור באספקה, החברה תודיע לצרכן על האיחור ותאפשר לו לבחור בין המתנה למוצר או ביטול העסקה והשבת מלוא הסכום ששילם הצרכן.
 34. דמי משלוח - דמי המשלוח ישולמו ע"י הלקוח בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.
 35. זכויות יוצרים – הזכויות באתר שייכות למנהלת האתר בלבד, אין לעשות כל שימוש בתכנים / תמונות / מידע המופיע באתר ללא אישור מראש ובכתב ממנהלת האתר.
 36. מנהלת האתר רשאית לעשות כל שינוי בפרטים המופיעים בו / פרטי המוצרים / מחירם וכל שינוי נוסף אחר על דעתה בלבד ומבלי שתהא צריכה להודיע על כך מראש או בדיעבד.
 37. אין להסתמך על תגובות, דעות, חוות דעת אשר מוצגות באתר, האחריות בבדיקת המוצר ונתוניו ברכישה היא על הלקוח בלבד.
 38. תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן לצרכי נוחות והמחשה בלבד
 39. מפעילת האתר, רשאית לבטל כל הזמנה ו/או למנוע ממשתמש או ספק מלהשתתף במכירות באתר, באמצעות חסימתו מכל סיבה שתראה לה לנכון, לדוגמה (אך לא רק) הפרת תנאי התקנון, במקרה ונפלה טעות באופן הצגת המוצר ו/או מחירו של המוצר באתר, שימוש לא ראוי של המשתמש באתר ועוד.
 40. הודעה על ביטול תעשה טלפונית או באמצעות אי מייל – לכתובת הלקוח באתר ובאישור קבלה על ידי מנהל האתר.
 41. לקוח רשאי לבטל הזמנה רק בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות שהותקנו על פיו. הביטול יעשה בכתב לכותבת האתר ובשיחת טלפון לאישור קבלת הודעת הביטול למנהלת האתר.
 42. מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם בקשר או בעקבות עם השימוש באתר, לרבות בגין כל מעשה ו/או מחדל של ספק המוצר או השירות הרלוונטיים.
 43. העדר אחריות למוצרים – כאמור לעיל, מפעילת האתר הינה רק גורם מתווך בין הספק לבין המזמין, וכל האחריות והשירות בגין המוצר, אספקות, אספקת חלקי חילוף לו, תקינותו, תפעולו תחול באופן בלעדי על הספק.
 44. הנתונים באתר מתבססים על נתוני צד ג' ולא תהיה למנהלת האתר כל אחריות בגין נתונים אשר ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת. כמו כן, ככל והמשתמש מופנה דרך האתר לאתר אחר, אין מנהלת האתר אחרית לאמור באתר אליו הופנה המשתמש.
 45. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ו/או הפסד לרבות לגוף ו/או לציוד שייגרם כתוצאה מרכישת ו/או שימוש בציוד ו/או כתוצאה מפעולה לא תקינה של ציוד, אלא אך ורק לתיקונו ו/או החלפתו בכפוף לתנאים המפורטים לעיל.
 46. אין החברה אחראית לנזק תוצאתי ו/או נסיבתי ו/או לאובדן רווח ישיר ו/או עקיף ו/או כלכלי ו/או אבדן רווחים, הכנסה, עסקים, פגיעה במוניטין, ו/או נזק כספי אחר כלשהו ו/או עוגמת נפש, הקשורים במישרין או בעקיפין למוצר, ולא יינתנו פיצויים כלשהם
 47. אין כל התחייבות מצד החברה בכל הקשור להתאמת המוצר למטרה מסוימת, או בכל הקשור לשוויו וסחירותו.
 48. אין החברה אחראית על כל נזק כלשהו למידע המאוכסן במוצר הלקוח – מומלץ לגבות את המידע לפני מסירת הציוד למעבדה.
 49. החברה לא תהיה אחראית לחלקים שהורכבו על ידי הלקוח ו/או מי מטעמו.
 50. ביטול עסקה הנו סעד ממצה וסופי. הסעד הבלעדי והממצה שיהיה למשתמש במקרה של הפרה יסודית של התקשרות כלשהי להזמנת מוצר או שירות יהיה ביטול הזמנה, ולא תהיינה למשתמש טענות נוספות כנגד הספק או מפעילת האתר.
 51. לא נאפשר ביטול עסקה במקרים שבהם על פי החוק זכות הביטול אינה חלה.
 52. החזרת מוצר לאחר 14 יום תהיה בהסכמת החברה בלבד ותחויב בדמי ביטול לפי תחשיב החברה.
 53. בהזמנות מיוחדות אשר אינן במלאי בחברה ומוזמנות במיוחד לפי בקשת הלקוח, לא תהיה אפשרות לביטול ההזמנה.
 54. המשתמש מוותר בזאת על כל טענה בדבר אחריות מנהלת האתר לנזק שנגרם לו או לכל צד ג' כתוצאה משימוש במוצר אשר נרכש מהאתר. לא תישא מנהלת האתר באחריות לנזק עקיף, לרבות אי התאמה ללקוח, הפסדי הכנסה שייגרמו ללקוח מכל סיבה שהיא.
 55. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט במחוז באר שבע.
 56. ברירת דין וסמכות שיפוט: הדינים אשר יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך, הן לגבי פרשנותו והן לגבי אופן ביצועו, נתונים לדיני מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה משפטית העולה מתקנון זה ו/או מהשימוש באתר, נתונה בלעדית לבתי המשפט במחוז דרום בלבד
 57. גילוי נאות - אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
whatsapp