ראשי / מותגים / IsoAcoustics

IsoAcoustics

12

IsoAcoustics היא חברה המתמחה בתכנון וייצור מוצרי בידוד אקוסטי עבור מוניטורים אולפנים, רמקולים וציוד שמע . המוצרים נועדו למזער רעידות, לשפר את הבהירות ולשפר את איכות הסאונד.

IsoAcoustics היא חברה המתמחה בתכנון וייצור מוצרי בידוד אקוסטי עבור מוניטורים אולפנים, רמקולים וציוד שמע . המוצרים נועדו למזער רעידות, לשפר את הבהירות ולשפר את איכות הסאונד .

IsoAcoustics מציעה מגוון מעמדים לבידוד רמקולים המספקים פלטפורמה יציבה ומנותקת לרמקולים. סטנדים אלו כוללים עיצוב ייחודי עם מבודדים המפחיתים את העברת הרעידות, ומבטיחים שחזור קול מדויק וממוקד. המעמדים זמינים בגדלים וביכולות משקל שונות כדי להתאים לדגמי רמקולים שונים.

בנוסף למעמדי רמקולים, IsoAcoustics מציעה גם פתרונות בידוד לסאב-וופרים, פטיפונים, מגברים וציוד שמע אחר. מוצרי הבידוד שלהם ידועים במבנה החזק שלהם, בהתקנה הקלה וביכולת לשפר את חווית ההאזנה.המוצרים של IsoAcoustics משמשים הן מהנדסי שמע מקצועיים והן על ידי אודיופילים המחפשים איכות סאונד משופרת בסביבות ההאזנה שלהם. בין אם אתם עובדים באולפן הקלטות, מקימים קולנוע ביתי או פשוט מחפשים לייעל את מערכת השמע שלכם, IsoAcoustics מציעה פתרונות שיעזרו לכם להשיג בידוד וביצועים טובים יותר.

whatsapp