ראשי / מותגים / FRANCO SERBLIN

FRANCO SERBLIN

19

פרנקו סרבלין היה מעצב רמקולים איטלקי ומייסד Sonus faber, יצרנית ידועה של רמקולי  High end. 

פרנקו סרבלין החל את דרכו כיוצר וכינורות. באמצע שנות ה-80, הוא החליט לתרגם את התשוקה שלו למוזיקה ואומנות לעיצוב ובניית רמקולים. בשנת 1983, סרבלין הקימה את Sonus faber, שזכתה במהירות להכרה בזכות איכות הצליל יוצאת הדופן והעיצוב המעולה שלה.

 

פרנקו סרבלין היה מעצב רמקולים איטלקי ומייסד Sonus faber, יצרנית ידועה של רמקולי  High end. 

סרבלין נולד ב-9 באוקטובר 1943 בקרמונה, איטליה, ונפטר ב-7 באפריל 2013.פרנקו סרבלין החל את דרכו כיוצר וכינורות. באמצע שנות ה-80, הוא החליט לתרגם את התשוקה שלו למוזיקה ואומנות לעיצוב ובניית רמקולים. בשנת 1983, סרבלין הקימה את Sonus faber, שזכתה במהירות להכרה בזכות איכות הצליל יוצאת הדופן והעיצוב המעולה שלה.

לאורך הקריירה שלו, הפילוסופיה של סרבלין הייתה ליצור רמקולים שלא רק משחזרים סאונד בצורה מדויקת אלא גם משכפלים את ההיבטים הרגשיים והאמנותיים של המוזיקה. הוא האמין שדוברים חייבים להפעיל הן את אוזניו והן את רגשותיו של המאזין, וכתוצאה מכך חווית האזנה סוחפת באמת.

העיצובים של פרנקו סרבלין כללו לעתים קרובות רמקולים אלגנטיים בעבודת יד העשויים מחומרים איכותיים, כמו עץ, שהפכו לשם נרדף לרמקולי Sonus faber. עיצובים אלה גילמו את השילוב של אומנות, אומנות וחדשנות טכנית.

כמה מעיצובי הרמקולים הבולטים של סרבלין כוללים את הומאז' גוארנרי, הומאז' של Amati, הומאז' סטרדיווארי ויצירתו הסופית, ה-Ktêma. רמקולים אלו, כמו כל היצירות של סרבלין, הדגישו שחזור סאונד טבעי ומפורט תוך שמירה על אסתטיקה המשקפת את התשוקה והיופי של המוזיקה

whatsapp