ראשי / מותגים / audioquest

audioquest

6

audioquest  חברה אמריקאית לייצור כבלי אודיו וידאו והאביזרים האיכותיים  החברה נוסדה בשנת 1980 ותמקדה בתכנון וייצור כבלי אודיו ווידאו מיוחדים.

Audioquest מציעה מגוון רחב של כבלים המיועדים לייעל את ביצועי האודיו, כולל כבלי חיבור, כבלי רמקולים, כבלים דיגיטליים, כבלי HDMI וכבלי USB. 

Audioquest הוא מותג ידוע בתעשיית האודיו, במיוחד בזכות כבלי השמע והאביזרים האיכותיים שלו. החברה נוסדה בשנת 1980 על ידי ביל לואו ובתחילה התמקדה בתכנון וייצור כבלי אודיו ווידאו מיוחדים.Audioquest מציעה מגוון רחב של כבלים המיועדים לייעל את ביצועי האודיו, כולל כבלי חיבור, כבלי רמקולים, כבלים דיגיטליים, כבלי HDMI וכבלי USB. הכבלים ידועים בתשומת הלב שלהם לפרטים במונחים של עיצוב, חומרים ובנייה, במטרה לספק את העברת אותות האודיו הטובה ביותר האפשרית ולמזער אובדן או הפרעות אות.מלבד כבלים, Audioquest מייצרת גם אביזרי אודיו נוספים כגון מגברי אוזניות, ממירים דיגיטליים לאנלוגיים (DAC), מזגני חשמל ומחברי שמע.

מוצרי החברה משמשים גם אודיופילים וגם אנשי מקצוע בתעשיית המוזיקה. הם צברו מוניטין בזכות המחויבות שלהם לאיכות וביצועים, כמו גם במסירותם למחקר ופיתוח בתחום האודיו.

whatsapp