ראשי / מותגים / MEZE AUDIO

MEZE AUDIO

logo.png

אוזניות Meze Audio מגלמות את הערכים הקלאסיים של רזולוצייה, איזון והרמוניה.  אלו מכשירים להתאהב בהם.

Meze Audio מייצרת סטנדרט  על ידי שילוב טכנולוגיה והנדסה מתקדמת עם חומרים איכותיים ועיצוב מושלם בדגש על נוחות.

ולכל זה מוסיפים את המרכיב החשוב ביותר: התשוקה שלנו.
הסאונד חי וסוחף בהירות ללא צבע, רעננות ללא עייפות.

אוזניות מצויינות כשהן גורמות לך לשכוח מהעולם החיצון ולוקחת אותך לצלילה לתוך היקום של הרגשות שלך.

 


Meze Audio נוסדה בשנת 2011 בבאיה מארה, רומניה.  חיפוש ומחקר אחר החומרים והפתרונות ההנדסיים הנכונים בחיפוש אחר הסאונד והתחושה המושלמים. שנת הפריצה שלנו הייתה 2015, כאשר לאחר שנים רבות של פיתוח, הושקו ה-99 Classics. הם ממשיכים לקבל פרסים ומועמדויות שהם מעבר לציפיות של כל אחד וממקמים את ה-99 בראש הקטגוריה שלו. כיום כל הדגמים שלנו, האוזניות והאוזניות, מפותחים בבית מהיסוד, ברוח חזון 'ללא פשרות' המקורי שלנו.
ערכים
אנחנו לא עוקבים אחר טרנדים או נותנים להם להשפיע על איכות השמע או העיצוב של המוצרים שלנו. אנו מפתחים שפה אסתטית משלנו ובכך יוצרים עיצוב נצחי. סגנון חייב להיות תמיד תוצר לוואי של פונקציונליות גבוהה וארגונומיה. מכיוון שהקלאסיקות צריכות להאריך ימים יותר מהאופנה העונתית, אנו מעצבים מתוך מחשבה על חיי מוצר ארוכים.
אוזניות Meze Audio מגלמות את הערכים הקלאסיים של בהירות, איזון והרמוניה. זה לא טרנד וזה לא נועד להימשך רק עונה. אלו קלאסיקות. אלו מכשירים להתאהב בהם. אנו משיגים סטנדרט זה על ידי שילוב טכנולוגיה וסגנון מתקדמים עם חומרים איכותיים ואומנות טובה. לכל זה אנו מוסיפים את המרכיב החשוב ביותר: התשוקה שלנו.


תקנים
אובססיה לאיכות בסאונד ובבנייה, אנו יוצרים אוזניות מתקדמות, ולכן אנו אובססיביים לגבי איכות הסאונד. כל היבט נחשב. ההנדסה, בחירת החומרים, הדיוק של האומנות, האמינות כולם חשובים באותה מידה. אנחנו גם מייצרים חלקים להחלפה בקלות. כל אלה כדי להבטיח שתחושת אמון תלווה כל אינטראקציה שלך עם Meze.
נשמע
חי וסוחף. חתימת הסאונד מכווננת להאזנה ארוכה כמו הארגונומיה: בהירות ללא חומרה, רעננות ללא עייפות. אנחנו יודעים שהאוזניות שלמות כשהן גורמות לך לשכוח מהעולם החיצון ולוקחת אותך לצלילה לתוך היקום של הרגשות שלך.


תהליך פיתוח
כל עוד זה לוקח להגיע לתוצאה הנכונה. האוזניות שלנו עוברות תהליך פיתוח קפדני לפיו כל היבט אפשרי מתעדן. אנו מהנדסים מתוך מחשבה על עמידות. אנו יוצרים איטרציות רבות של כוונון סאונד ופריימים עד שנגיע לאיזון המושלם; אנחנו מעדיפים לעבור ניסויים רבים ככל האפשר מבחינה אנושית. אנחנו לא דוחפים מוצרים לשוק בגלל דדליין, אלא רק כשהמוצר התבגר במלואו. העדיפות שלנו היא עיצוב ופיתוח של מוצר טוב עם סאונד מעולה. כל ההחלטות העסקיות הן משניות לאיכות המוצרים שלנו. לעולם לא נשחרר מוצר בגלל מועדי שיווק או ניהול. אבל רק כשהמוצר מושלם לפי הסטנדרטים שלנו.
אֲנָשִׁים
נלהב ומגוון. אנטוניו Meze הוא מעצב מוצר עם ניסיון עולמי ארוך. אנחנו - צוות Meze - מהנדסים, מוזיקאים ואמנים. אוזניות הן הצומת, הקרקע המשותפת שבה האינטרסים של כולם נפגשים. יש לנו מזל שכן העבודה שלנו היא באמת התשוקה שלנו ואנחנו מפתחים כל דגם כאילו מייצרים אותו לעצמנו.

whatsapp