ראשי / מותגים / CARDAS AUDIO

CARDAS AUDIO

CARDAS AUDIO

Cardas היא חברת  כבלים אמריקאית ותיקה וגדולה, השילוב בין הנחושת טהורה לבין שיטות שזירה ייחודיות של הגדילים השונים מוליד כבלים המעבירים בצורה נפלאה את החום הטבעי ואת המרקם העשיר של כלי הנגינה השונים, יחד עם רצפת רעש נמוכה, צלילות פנטסטית, ובמה ענקית.

Cardas Audio היא יצרנית ידועה של כבלי שמע ואביזרים ברמת High end. החברה נוסדה בשנת 1987 על ידי ג'ורג' קרדאס, שיש לו תשוקה עמוקה למוזיקה ומחויבות להפקת מוצרי אודיו באיכות יוצאת דופן.

 

Cardas Audio היא יצרנית ידועה של כבלי שמע ואביזרים ברמת High end. החברה נוסדה בשנת 1987 על ידי ג'ורג' קרדאס, שיש לו תשוקה עמוקה למוזיקה ומחויבות להפקת מוצרי אודיו באיכות יוצאת דופן.

Cardas Audio ידועה בכבלים המיוחדים שלהם, אשר מיוצרים בקפידה בעבודת יד תוך שימוש בחומרי פרימיום וטכניקות בנייה מתקדמות. החברה מאמינה שלכבלים יש תפקיד חשוב בשמירה על שלמות אותות האודיו, והמוצרים שלהם שואפים לספק חווית האזנה שקופה וסוחפת.

Cardas Audio מציעה מגוון רחב של כבלים, כולל כבלי חיבור, כבלי רמקולים וכבלי חשמל. כבלים אלה נועדו למזער אובדן אות והפרעות, לספק העברה נקייה ומדויקת של אותות אודיו. הכבלים של Cardas Audio ידועים גם בעמידותם ובגמישותם, מה שהופך אותם לקלים להתקנה ולשימוש בהגדרות אודיו שונות.

בנוסף לכבלים, Cardas Audio מייצרת מגוון אביזרים, כגון מחברים וסיומות, המאפשרים למשתמשים להתאים אישית ולמטב את חיבורי האודיו שלהם לביצועים מיטביים. אביזרים אלה מתוכננים באותה רמת דיוק ותשומת לב לפרטים כמו הכבלים שלהם, מה שמבטיח שילוב חלק בכל מערכת שמע.

המחויבות של Cardas Audio לאיכות וההתמקדות שלהם בתפקיד המכריע של כבלים בשחזור אודיו העניקה להם קהל חסידים נאמן בקרב אודיופילים וחובבי מוזיקה. המוצרים שלהם נחשבים   כבחירה  עבור אלה המחפשים את הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים ודיוק טונלי במערכות האודיו שלהם.

לשמוע מעבר

Cardas Audio צברה מוניטין רב לאורך השנים הן בקרב מאזינים נלהבים והן בקרב אנשי מקצוע נלהבים.
ניתן למצוא את החיווט הפנימי של Cardas במותגי אודיו ידועים ומכובדים:
Jeff Rowland, Joseph Audio, Eggleston Works, Theta Ayre,Karan Acoustics.

ג'ורג' קרדאס היה הראשון שהציג את הקונספט של Constant "Q" Stranding מבוסס יחס/חתך הזהב לאודיו מתקדם וקיבל עליו פטנט.
יחס הזהב הוא הפרופורציה המתמטית של הטבע, של החיים עצמם, לעתים קרובות הוא לב לבם של סולמות ואקורדים מוזיקליים והוא משולב ביצירות אמנות ואדריכלות רבות.

כל הכבלים מיוצרים על פי תאוריית של סדרת פיבונאצ'י .

אבני היסוד של החברה מבוססים על שימוש בנחושת טהורה במיוחד המיוצרת בשיטה מיוחדת על ידי החברה.
שימוש בגידים עם גודל משתנה קבוע על פי יחס הזהב , זה יוצר מוליך מושתק, המאפשר לכבל Cardas להפיק את אות השמע הטהור ביותר האפשרי.שום גיאומטריה אחרת של כבל, שום תכנון כבל אחר, לא יכולה ליצור את קסם ההאזנה של ה-Golden Section Stranding.
חומרים דיאלקטריים באיכות מעולה וטכניקות בידוד דיאלקטריות חדשניות של צינורות אוויר.

סדרת הכבלים Clear משלבת את טכנולוגיית Propagation Matched.
התאמת קצב ההתפשטות של המוליך לזה של חומר הבידוד הדיאלקטרי הגורם לשיפור המוזיקלית וטווח דינמי .

לכבלי החברה קיימת אחריות לכל החיים .

whatsapp