ראשי / מותגים / MAGNATONE

MAGNATONE

Mag-M-Logo-with-TDS

Magnatone הוא מותג בעל שם בתעשיית מגברי גיטרות, הידוע בייצור מגברים ורמקולים איכותיים. לחברה היסטוריה עשירה והיא מייצרת ציוד שמע משנות ה-30.

מגברי Magnatone פופולריים במיוחד בקרב מוזיקאים  בשל הטון הייחודי והאסתטיקה הוינטג'ית שלהם.

Magnatone ידוע באפקט הוויברטו הייחודי שלו, שהוצג בעיצובי המגבר שלהם בשנות החמישים. אפקט הוויברטו הזה מבוקש מאוד על ידי נגני גיטרה בגלל הסאונד העשיר  השופע והעמוק שלו.

מגברי Magnatone זוכים להערכה בזכות התגובה הדינמית שלהם והצליל החם .בשנים האחרונות, Magnatone המשיכה לחדש ולייצר מגברים המשלבים גוון וינטג' עם מאפיינים מודרניים, כמו ריבוי ערוצים, אפקטים מובנים . המוצרים שלהם פונים גם למוזיקאים מקצועיים וגם לחובבים שמעריכים את השילוב של סאונד וינטג' ונוחות מודרנית.

Magnatone הוא מותג בעל שם בתעשיית מגברי גיטרות, הידוע בייצור מגברים ורמקולים איכותיים. לחברה היסטוריה עשירה והיא מייצרת ציוד שמע משנות ה-30. מגברי Magnatone פופולריים במיוחד בקרב מוזיקאים  בשל הטון הייחודי והאסתטיקה הוינטג'ית שלהם.


Magnatone ידוע באפקט הוויברטו הייחודי שלו, שהוצג בעיצובי המגבר שלהם בשנות החמישים. אפקט הוויברטו הזה מבוקש מאוד על ידי נגני גיטרה בגלל הסאונד העשיר  השופע והעמוק שלו. מגברי Magnatone זוכים להערכה בזכות התגובה הדינמית שלהם והצליל החם .


בשנים האחרונות, Magnatone המשיכה לחדש ולייצר מגברים המשלבים גוון וינטג' עם מאפיינים מודרניים, כמו ריבוי ערוצים, אפקטים מובנים . המוצרים שלהם פונים גם למוזיקאים מקצועיים וגם לחובבים שמעריכים את השילוב של סאונד וינטג' ונוחות מודרנית.

whatsapp